Poslankyňa Romana Tabák je terčom mnohých posmeškov, keďže sa jej počas dvoch rokov v parlamente podarilo zviditeľniť hlavne svojimi trapasmi. Aj napriek tomu má vysoké ambície, a dokonca sa rozhodla pre odvážny politický krok.

Romana Tabák sa dostala do parlamentu vďaka strane OĽaNO, no pred pár mesiacmi ju vyhodili, keďže nehlasovala za vydanie Roberta Fica na väzobné stíhanie. Nezdalo sa, že by ju odchod z materskej strany veľmi mrzel a dnes je už jasné prečo.

Od 1. septembra sa totiž oficiálne stala členkou hnutia Borisa Kollára. ,,Vstupujem do klubu Sme rodina, pretože SaS destabilizovalo protikorupčnú vládu, na ktorej kritike si postavila kampaň. Na druhej strane jasne odkazujem, že očakávam, že táto vláda bude problémy ľudí riešiť a nie problémy vytvárať a ľuďom život znepríjemňovať,“ povedala bývalá tenistka pre topky.sk.

Je však čoraz jasnejšie, že 31-ročná blondínka má niekoľko významných cieľov v oblasti politiky. Nedávno poslankyňa nevylúčila, že by sa o pár rokov pokúsila o funkciu prezidentky. Momentálne jej stačia komunálne voľby, pričom má kandidovať za starostku mestskej časti Staré Mesto. Na sociálnej sieti sa už pochválila aj záberom z fotenia na billboardy pre nasledujúcu kampaň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk, pluska.sk  |  Foto: FB/Romana Tabák