Hovorí sa, že keby hlúposť kvitla, včely by nestíhali. Začíname si myslieť, že okolo poslankyne Romany Tabak by ich bolo neúrekom. Je totiž zarážajúce, že bývalá tenistka je čoraz viac stratená v tom, čo sa deje v parlamente a ešte za to berie nemalý plat.

Politička Anna Záborská nedávno opäť vytiahla návrh zákona týkajúci sa tehotných žien. Presne 6. októbra sa o tomto návrhu na vydanie zákona o pomoci tehotným ženám hlasovalo aj v parlamente, pričom prešlo prvým čítaním. Zmena zákona by však výrazne obmedzila aj prístup k potratom.

Za tento návrh hlasovala aj poslankyňa Romana Tabak. Je tak zrejmé, že súhlasila so znením pozmeňujúceho zákona. O to viac šokovala občanov, keď včera (18. októbra) zverejnila na sociálnej sieti nečakané vyhlásenie. ,,Ak sa schváli zákon pani Záborskej, zvážim odchod z OĽaNA,“ napísala, pričom sa zúčastnila protestu voči predmetnému, ktorý sa konal v centre Bratislavy.

Jej najnovšie vyjadrenie poriadne zmiatlo Slovákov, ktorí jej odporúčajú, aby radšej zvážila odchod z celého parlamentu. Žeby členka koaličnej strany OĽaNO zabudla, že pred viac ako týždňom súhlasila so zákonom Záborskej, za ktorý aj zahlasovala? Alebo žeby netušila, čo sa v pléne dialo, keď poslanci rokovali o tak dôležitej informácií, ktorá by mohla zasiahnuť do života tisícok žien?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Zomri  |  Foto: YT/Startitup, FB/Romana Tabak