Poslankyňa Romana Tabák, ktorá aktuálne patrí medzi nezaradených, má na konte už nejedno faux pas. Kým niektoré sa političke podarili priamo v budove parlamentu, ďalšie sa jej pošťastili vo voľnom čase. Najnovšie na seba opäť strhla pozornosť, keď začala zhadzovať oblečenie. 

Poslankyňa, ktorá už odišla z klubu OĽaNO i Sme rodina, je momentálne nezaradená. Svoj voľný čas ale politička trávi poriadne bujarým spôsobom. Pred pár dňami sa konal odvetný zápas 2 predkola Ligy majstrov, kde sa proti sebe postavili Slovan a Zrinjski Mostar.

Športové podujatie si pritom nenechali ujsť viaceré známe tváre, medzi ktorými nechýbal ani bývalý riaditeľ televízie Markíza Václav Mika či bývalý slovenský prezident Ivan Gašparovič. Na luxusnom Mercedese sa podľa informácií Nového Času nechala v spoločnosti kapitána belasých Vladimíra Weissa priviesť aj Romana Tabák.

Namiesto VIP miesta na tribúne však tentokrát zvolila sedačku priamo v kotli fanúšikov. Atmosféra bola vynikajúca a strhujúca, o čom svedčia aj najnovšie zábery. Romana sa totiž nechala zápasom a emóciami uniesť až tak, že zo seba napokon zhodila tričko a chlapcov povzbudzovala len v čiernej podprsenke, foto >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sportovy.cas.sk | Foto: FB/Romana Tabak