Romane Tabak rozhodne patrí prvenstvo v najväčšom počte prešľapov. Bývalá tenistka sa totiž nepreslávila svojimi návhrmi zákonov v parlamente, ale neustálymi trapasmi, ktorými sa nevedomky chváli aj na sociálnej sieti.

Poslankyňa za stranu OĽaNO leží mnohým občanom poriadne v žalúdku, keďže sú presvedčení, že jej práca v parlamente rozhodne nie je hodná jej nadpriemerného platu. Nemôžeme zabúdať ani na kúpanie sa v zakázanom TANAPE, uctenie si pamiatky Milana Lasicu pri koši odpadkov, modlenie sa v parlamente či nečakanú zmenu názoru pri potratovom zákone.

Nič z toho však Romanou Tabak neotriaslo natoľko, aby sa u nej prebudil pud sebazáchovy. Najnovšie sa jej mal jeden z fanúšikov spýtať, prečo na sociálnej sieti zverejňuje drvivú väčšinu čiernobielych fotografií. Poslankyňa otvorene priznala, že na spomínanú otázku dlho čakala. ,,Konečne sa na to niekto opýtal!“ potešila sa.

Následne však prišla s nečakaným vysvetlením. ,,Je to taká moja protirasistická téma. Chcem tým upozorňovať na to, že sme si všetci rovní. Nejde tu len o imidž, je to správa navonok, že na farbe pleti nezáleží,“ uviedla bývalá tenistka, ktorá však touto odpoveďou vyvolala u ľudí búrlivé diskusie.

Mnohí sú presvedčení, že za takýmto spôsobom boja proti rasizmu stojí práve iba imidž političky. ,,Vám ide len o imidž. Vašu prácu beriete ako imidž. Tak to dopadne, keď sa tenisti, bábkoherci a humoristi dostanú do vlády,“ poznamenal jeden zo Slovákov. ,,Skutočne ste stále presvedčená, pani Tabak, že vaše intelektuálne schopnosti sú vhodné platu 3 000 eur a pozície poslankyne?“ s úplnou vážnosťou sa spýtal ďalší komentujúci, ktorý jasne naznačil, že 30-ročná blondínka nemá v parlamente čo robiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/romanatabak  |  Foto: IG/romanatabak, YT/Startitup