V piatok (20.9) sa na Farme uskutočnil ďalší duel, kde si svoje sily zmeral Rasťo z východu a Michal bojujúci za západ. Pred disciplínami si však Evelyn poriadne podala farmárov, ktorí hrubo porušili pravidlá. Viacerých tak dostala do pomykova, keďže nevedeli podať vysvetlenie.

Pred ďalším duelom sa tak ako zvyčajne Evelyn pýtala na každodenný život na Farme. Počas rozhovoru však pár farmárov obvinila, že si zo stanovených pravidiel robia doslova trhací kalendár. V tej chvíli zbystrila pozornosť predovšetkým Romana, ktorá z knihy vytrhla stranu a napísala do nej tajný odkaz.

List následne v spolupráci s Baškou nechali na toalete, aby si ho mohol prevziať duelant Michal. Viacerí sa domnievali, že mu boli adresované podporné slová pred duelom, avšak všetko sa vysvetlilo vo chvíli, keď sa vypadávajúci západniar lúčil s kolegami. ,,Neboj sa, všetko doručím, dobre?“ oznámil Romane, keď ju objímal. ,,Fakt?“ prekvapene zareagovala farmárka.

Je tak zrejmé, že Baša a Romana sa týmto spôsobom pokúsili prepašovať odkaz pre svojich najbližších, pričom poštárom sa mal stať práve Michal. Ide o prísne porušenie pravidiel, pričom samotná Evelyn avizovala, že príde tvrdý trest. Dostane tak farmárka, ktorá bojuje za západ, vyhadzov? Všetko ukážu ďalšie epizódy reality šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk