Meghan Markle oslavuje svoje 38. narodeniny v kruhu kráľovskej rodiny. Zrejme najviac ju potešilo romantické vyznanie od princa Harryho a luxusný darček, ktorý pre ňu sám vybral.

Vojvodkyňa Meghan prežíva najnáročnejšie, no zároveň najkrajšie obdobie svojho života. Po boku princa Harryho vychováva roztomilého synčeka Archieho a práve 4. augusta oslavuje bývalá hollywoodska herečka svoje 38. narodeniny.

Oslava prebehne v okruhu kráľovskej rodiny vo Frogmore Cottage, no Meghan sa zrejme najviac teší na gratulácie od svojho milovaného Harryho, ktorý nedávno prezradil, prečo nechce veľkú rodinu. Ten sa pritom na tento veľký deň svojej ženy starostlivo pripravil a premyslel ho do najmenšieho detailu.

Podľa informácii britského denníka Mirror mal nechať Harry zhotoviť krásnu fotku Archieho v rámiku a predpokladá sa, že keďže miluje navrhovanie šperkov pre manželku, tak ju obdarí novým výnimočným kúskom. V paláci sa šepká o luxusných náušnicicach. Harry navyše zverejnil aj romantický odkaz, ktorý by dojal každú ženu: “Krásne narodeniny mojej úžasnej manželke. Ďakujem ti, že ma sprevádzaš počas tohto dobrodružstva,” napísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Instagram/sussexroyal