Reality šou Farma vniesla do verejného života už množstvo tvárí zo Slovenska, pričom k jedným z najvýraznejších zaiste patrí aj Karin Dvořáková z Banskej Bystrice. Výrazná kráska, ktorá len začiatkom tohto roka priznala vzťah so sympatickým Marekom, si v týchto chvíľach nielenže užíva slnečné Santorini, no fanúšikom sa pochválila aj jedinečnou novinkou. Z exfarmárky sa už onedlho stane vydatá pani!

Karin Dvořáková, hviezda desiatej série reality šou Farma, vyrazila iba pred pár dňami s priateľmi a partnerom Marekom Hegedusom do slnečného Grécka. Na ostrove Santorini si momentálne užívajú nielen teplé more či romantické západy slnka, no aj nezabudnuteľné chvíle, ktoré budú minimálne zaľúbencov sprevádzať už po celý život.

Iba pred pár hodinami totiž Marek pokľakol pred svoju vyvolenú a požiadal ju o ruku. ,,Neviem to slovami opísať. Povedala som ÁNO! Milujem ťa, Marek,” napísala nadšená exfarmárka k sérii fotografii so zásnubným prsteňom. Nadšením napokon nešetril ani čerstvý snúbenec, ktorý si romantickými zásnubami splnil sen. ,,Presne takto som si predstavoval. Ďalší splnený sen, západ slnka, Santorini a odpoveď – áno. Ďakujem Bohu za takéto jedinečné momenty a splnené sny,” uviedol.

VIDEO zásnub Karin a Mareka nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/karinnett, marek_hegedus