Tak toto nevymyslíte! Rómom v obci pri Bardejove sa mala minulý týždeň zjaviť Panna Mária. Keď to uvideli, zalarmovali susedov a do domácnosti sa hrnula jedna návšteva za druhou. Keď zbadáte, o čo išlo, puknete smiechom.

Rómovia z osady v Zborove neďaleko Bardejova sa stali počas minulého týždňa hviezdami medzi obyvateľmi. Tvrdili totiž, že sa im v obývačke v televízii zjavila Panna Mária. Chýr o tejto novinke sa rýchlo rozniesol a do príbytku Rómov začali chodiť aj zvedaví susedia: “Som spadla, plakala som, išla som vonku a volala som ľudí, aby sa prišli pozrieť,” uviedla pre TV Markízu jedna z osadníčok, ktorá sa spolu s ostatnými chodila na dané miesto modliť.

Napokon však prišlo veľmi prozaické vysvetlenie javu, ktoré vás určite poriadne rozosmeje. Podľa opravára totiž nešlo o nič iné, ako o bežnú chybu. Pri strate televízneho signálu môže na obrazovke zamrznúť posledný obraz, až kým sa televízor nevypne z elektriky. No a posledným záberom v ich televízore bol videoklip známeho umelca The Weeknda na stanici MTV, na ktorom sa mihol náboženský motív. Nedorozumenie sa, našťastie, vysvetlilo skôr, ako sa z osady stala nová pútnická atrakcia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na obrazovke televízie sa zasekol obraz z videoklipu speváka The Weeknda

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Tv Markíza, Pexels, YouTube/Gipsy Television