Populárna mexická telenovela žala svojho času obrovské úspechy, aj na Slovensku sa ženy koncom 90-tych rokov s údivom pozerali na osudy krásnej kvetinárky Rosalindy. Thalia asi naozaj našla elixír večnej mladosti, keď sa pozriete na jej najnovšie zábery, určite by ste nepovedali, že má 49 rokov. 

Fanúšikovia si už neraz všimli, že je rok čo rok krajšia. Speváčka preto vydala knihu, kde opisuje recept na krásu. Rodáčka z Mexico City sa taktiež dostala do rebríčka TOP 50 najkrajších ľudí zo španielsky hovoriacich krajín a sama priznáva, že aj keď je matkou, manželkou a podnikateľkou, stále chce zostať dámou.

„Som dáma, matka, manželka, podnikateľka, rešpektovaná generálna riaditeľka svojich spoločností a som speváčka, ktorá dokáže interpretovať aj milostné a srdcervúce piesne, rovnako ako piesne plné provokatívneho obsahu. Som vplyvná osoba na sociálnych sieťach a rovnako môžem zverejňovať úplne provokatívnu fotografiu, rovnako ako fotografiu so svojím manželom a deťmi,“ napísala v popise pri záberoch v červenom body. Čo na ňu hovoríte? Takmer vôbec sa nezmenila!

Spomínané zábery si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ thalia