Smrť Moniky Potokárovej (†27) zasiahla umeleckú obec aj fanúšikov. Predovšetkým však navždy zmenila život herečkinej rodine a jej manželovi Robertovi Rothovi (47). Ten po jej úmrtí urobil niečo, čo by mnohí nezvládli.

Náhly odchod Moniky Potokárovej si doteraz nedokážu vysvetliť známi ani kolegovia. Ešte v sobotu odohrala predstavenie Vedľajšie účinky a v pondelok ju našiel jej manžel Robert Roth v v byte bez známok života. Najnovšie informácie prezradili aj spôsob, akým si siahla na život.

Herečka bude mať čoskoro pohreb, hoci sa nebude niesť v takom duchu, v akom býva zvykom pri hviezdach SND. O súkromnom obrade na východe Slovenska pritom rozhodla Monikina rodina. Verejnosť sa však stále zaujíma o to, čo doviedlo talentovanú krásku na pokraj psychických síl.

To zatiaľ ostáva tajomstvom, no zdroj z divadla prezradil, že Monika si napriek čerstvému manželstvu hľadala nové vlastné bývanie. Práve v spoločnom bratislavskom byte, ktorý patrí hercovi, vydýchla poslednýkrát. Podľa informácií Plusky má Roth po jej smrti aj naďalej bývať vo svojom byte napriek obrovskej tragédií, ktorá ho musela nesmierne zasiahnuť. Noc zo stredy na štvrtok však už podľa všetkého doma netrávil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/cinohrasnd, YouTube/Slovenské národné divadlo,