Známa slovenská moderátorka prežila mimoriadne netradičné sviatky, no zároveň najkrajšie v živote. Priamo na Štedrý večer sa totiž vypýtal na svet jej synček, ktorého nosila pod srdcom. Vianoce tak strávila v nemocnici, kým chlapčekovi dala krásne a netradičné meno.

Barbara Jagušák Heribanová, slovenská moderátorka a dcéra ešte slávnejšej hlásateľky, je šťastím bez seba. Babsy, ktorá už vychováva 5-ročnú dcérku Izabelku, nosila pod srdcom druhé dieťatko. To sa rozhodlo vypýtať na svet rovno na Štedrý večer.

Heribanovci tak prežili poriadne netradičné sviatky, no zároveň tie najkrajšie v živote. Pôrod synčeka prebehol bez problémov a mamička i bábätko sú v poriadku. „Stal sa vianočný zázrak. Najkrajší vianočný darček. Zachary Jozef Jagušák prišiel na svet ako krásny 3 510-gramový chlapec. Má 53 cm, modré oči, hnedé kučierky a usmieva sa na celý svet,“ prezradila taktiež netradičné meno.

A hoci jej milovaný partner Dodo pri pôrode byť nemohol, zastúpila ho na sále Barborkina sestra Tamara. „Hoci tu dnes pre chorobu nemohol byť náš drahý Doduško, myslíme na neho a veľmi ho ľúbime. Ďakujem mojej najdrahšej ségre, že sa hrdinsky zhostila Dodovej úlohy a krásne ho na sále zastúpila,“ dodala Babsy na sociálnej sieti. K novinke pripojila aj zábery z nemocnice s krásnym synčekom. Srdečne blahoželáme! Slávna herečka z obľúbeného seriálu Beverly Hills 902 10 zas skončila v nemocnici po zdravotných problémoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/babsyheriban