Na Veľkonočný pondelok sa na televízne obrazovky vrátila relácia Vilomeniny alebo po novom Vylomeniny. Zmenil sa však nielen jej názov, no i moderátor. Populárneho Vila Rozborila nahradil redaktor Ján Tribula. Na divákov síce obnovená šou zapôsobila pozitívne, no čo na ňu samotný Vilo Rozboril? Jeho reakcia vás veľmi prekvapí! 

Pamätáte na akčnú šou plnú rozbíjania tanierov, vtipných okamihov a nesplniteľných výziev? Po deväťročnej prestávke je práve táto relácia opäť na obrazovkách, hoci v mnohom zmenená.

Najväčšou zmenou je asi zámena Vila Rozborila, ktorý pred nejakým časom prešiel do konkurenčnej Jojky, za novú tvár, Jána Tribulu. Ten sa u divákov osvedčil, i keď v prvom diely, ktorý sa odohrával na Záhorí, sa ho všetci len nechápavo pýtali, prečo práve on. No a práve samotný Vilo sa k novým Vylomeninám rozhodol taktiež vyjadriť.

Vilomeniny, Vylomeniny, Ján Tribula, Patrik Švajda ako kapitán, Viktor Vincze ako kapitán, TV Markíza
Kapitáni tímov v prvom diely Vylomenín boli Patrik Švajda a Viktor Vincze.

„Mrzí ma, že relácia, ktorú som si pred x rokmi sám pre seba vymyslel, musela skončiť nešťastným použitím, akejsi licencie’ takýmto fiaskom a diváckym nezáujmom,“ reagoval na otázku položenú portálom pluska.sk.

Teraz ostáva už len sledovať, ako divákov zaujme nový formát a nový moderátor kedysi veľmi populárnej šou.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram