Pred nejakým časom sa na verejnosť dostala informácia o novej láske Vila Rozborila (49), ktorou je známa dermatologička Alexandra Novotná (47). I keď je ich vzťah ešte len veľmi čerstvý, zdá sa, že s viacerými vecami sa poponáhľali.

[sociallocker]Ako informuje portál pluska.sk, Rozboril už svoju partnerku stihol predstaviť aj dcére Katke, ktorá momentálne žije v Dánsku. So Sandrou tak sadli do lietadla a urobili si malý spoločný výlet.

Najnovšie Vilo opäť prekvapil, keď sa na jeho Facebooku objavila fotka zo svadby. Neženil sa síce on, ale jeho kolega zo Siedmeho neba, kde mu spoločnosť robila aj jeho nová partnerka. “Siedme nebo ani zďaleka nie som len ja, ale iks ďalších ľudí, ktorí makajú, stretávajú sa s ľuďmi, sú s nimi v kontakte dlho po odvysielaní a mnohým ďalej pomáhajú. Dnes mal svadbu náš produkčný, skvelý chalan Marek Vozár. Marek a Janka, zo srdca vám želáme šťastie a lásku na celý život. P.S. Hej, viem, tvárim sa tam ako kakabus, ale celý čas som sa zabával, akurát tú sekundu na zábere mi nejako ubehlo,” uviedol na sociálnej sieti Vilo, pričom pripojil aj spoločnú fotku s Alexandrou a mladomanželmi.

svadba

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]