Moderátor Vilo Rozboril sa pred 50-tkou opäť zaľúbil. V minulosti tvoril pár s riaditeľkou Markízy, Zuzanou Ťapákovou. Momentálne je po jeho boku známa blondína, ktorú určite poznajú aj diváci Vilovej relácie, kde plní sny na počkanie. 

[sociallocker]Po boku moderátora obľúbenej relácie sa začala objavovať prominentná lekárka. Je ňou majiteľka estetickej kliniky, Alexandra Novotná. Tá bola vydatá za Petra Puškára, brata moderátorky Zlatice Puškárovej. Bývalý manžel Novotnej má problémy s políciou, je spájaný s kauzou krátenia dane a poistného. Novú partnerku Rozborila poznajú určite aj diváci jeho relácie, V siedmom nebi.

Na obrazovke sa Vilo ku svojej novej láske správal rovnako ako k iným hosťom

Blondínka sa už viackrát objavila na obrazovke medzi dojímavými príbehmi. Pred pár dňami mohli Rozborilovu frajerku diváci vidieť v príbehu, kde sa žena chcela zbaviť jaziev na tele. Rozboril svoju novú polovičku privítal so slovami: „Prichádza dermatologička Sandra Novotná“. Pobozkal ju, na záver jej odovzdal kvety, ale počas celej relácie nedal Vilo najavo, že niečo spolu majú. Správal sa k nej rovnako ako k iným hosťom. Pluska.sk priniesla informáciu, že moderátor tvorí so známou dermatologičkou pár. „Rozboril chodí s Novotnou. Je to už niekoľko týždňov,“ dozvedeli sa zo zdroja z okolia dvojice. „Máte dobré informácie, potvrdzujem. A teším sa z toho,“ reagoval spokojný moderátor pre Plusku.

Nová partnerka Rozborila bola manželkou Petra Puškára, brata Zlatici Puškárovej, ktorý má momentálne opletačky s políciou.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]