Zuzana Čaputová krátko po zvolení do funkcie prezidentky SR poriadne šokovala voličov aj priaznivcov. Na sociálnej sieti zverejnila smutné slová o vzťahu s partnerom Petrom, s ktorým ešte donedávna tvorili harmonický pár. Schyľuje sa k rozchodu?

Zuzana Čaputová sa už o pár týždňov stane oficiálnou prezidentkou SR a v kresle tak nahradí dosluhujúceho Andreja Kisku. Sympatická blondínka sa v deň svojho víťazstva tešila s rodinou a partnerom Petrom, pričom nedávno sa jej dostalo významnej zahraničnej pocty. S partnerom až donedávna pôsobili ako harmonický pár, ktorý nemá žiadne vážne problémy.

Pred pár hodinami sa ale ukázalo, že dvojica prechádza vážnou krízou. Na voľbách do Europarlamentu vzbudili podozrenie po prvýkrát, keďže sa pri volebnej urne objavili každý osobitne. Smutné správy potvrdila napokon aj samotná Čaputová, ktorej podobizeň sa momentálne nachádza aj na poštových známkach: “Možno ste si všimli, a ak by aj nie, radšej vám to povieme úprimne. V poslednom období nás nie je spolu s partnerom Petrom vídavať. Nechceme, aby sa o tom špekulovalo, ani vás nechceme zavádzať spoločným vystupovaním na verejnosti. Radšej budeme s Petrom úprimní a povieme vám, že naozaj prechádzame ťažkým obdobím vyrovnávania sa so situáciou, v ktorej sme sa ocitli. Verím, že u vás nájdeme v tomto porozumenie, nie sme ani prvým ani posledným vzťahom, ktorý prechádza náročným obdobím,” ozrejmila.

Nateraz tak nie je známe, či za krízou vo vzťahu stoja práve blížiace sa prezidentské povinnosti, no Zuzana Čaputová sa momentálne naplno venuje prípravám na dôležitú funkciu zostavovaniu svojho tímu a vo voľnom čase nezabúda ani na svoje milované dcéry. Či sa dvojici napokon podarí krízu ustáť alebo nie, je tak len na ich spoločnom rozhodnutí.

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzana_caputova, YouTube/Refresher