Influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková si užíva luxus plnými dúškami, pričom viac než na Slovensku sa v poslednom období zdržiava predovšetkým v zahraničí. Neprehliadnuteľná brunetka však momentálne stavia neďaleko Bratislavy dom, do ktorého sa už onedlho nasťahuje s manželom Reném.

Zuzana Plačková len nedávno oslávila tridsať rokov a aktuálne sa nachádza s priateľmi v Chorvátsku. Do obľúbenej destinácie prišla aj spolu s manželom, ktorý však v nočných hodinách opustil dobre zabávajúcu sa skupinu a taxíkom odišiel domov. Situácia nenechala chladných predovšetkým sledovateľov úspešných influencerov, ktorí horlivo zisťovali, čo je za tým.

Ako podotkli, kým Zuzana prestala sledovať na Instagrame svojho partnera, ten si okrem iného vymazal aj všetky fotografie s úspešnou manželkou. Nevedomosť prinútila množstvo Slovákov pátrať po probléme, ku ktorému sa napokon vyjadrila aj samotná Plačková. Najskôr v príbehoch informovala, že je dnes svetový deň bozkávania a mala by preto odísť domov vybozkávať Reného, no vzápätí zmenila tón.

„Tak vám, ľudia, riadne je*e. Hneď svetovú katastrofu a domýšľanice. Ja môjho muža milujem najviac na svete, a to, že sa občas pohádame, je bežné v každom vzťahu, ale nemení to nič na tom, že sa milujeme..“ odkázala podnikateľka. Ako tiež dodala, fanúšikovia mali obťažovať nevhodnými správami nielen ju samotnú, ale s otázkami o rozchode aj jej priateľov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova