V uplynulých dňoch sa sociálnymi sieťami i médiami začali šíriť špekulácie, že jeden z najkrajších párov domáceho šoubiznisu má prežívať krízu. MMA zápasník Makhmud Muradov, ktorý má dcérku so speváčkou Monikou Bagárovou, sa k celej situácii vyjadril a uviedol, aká je pravda!

Dohady ohľadom rozchodu Moniky Bagárovej a jej partnera, MMA zápasníka Makhmuda Muradova, začali narastať potom, čo speváčka prestala uverejňovať zábery so svojim partnerom na sociálnych sieťach. Aj keď fanúšikovia nadobudli presvedčenie, že vo vzťahu malo dôjsť k vážnej kríze, ktorá vyústila do rozchodu, veci na správnu mieru uviedla Natálie, sestra speváčky. Následne sa k situácii vyjadril aj samotný Makhmud, pričom pre portál Extra.cz objasnil, z akého dôvodu nie je pri svojej partnerke a dcérke Rumii.

Ako uviedol, vzhľadom na skutočnosť, že je vrcholovým športovcom a v kariére mieni pokračovať ešte zopár rokov, musí často opúšťať svoj domov, aj keď je to pre neho ťažké. „Musím využiť možnosť, ktorú mám. Nechcem zápasiť ešte v štyridsiadke, teraz by som rád pokračoval ešte tri až päť rokov, a potom by som chcel ukončiť kariéru,“ prekvapil Makhmud. Ako však približuje, s Monikou si volajú cez aplikáciu FaceTime približne tri až päťkrát denne a počas víkendu, keď má možnosť, je vždy s dievčatami.

Momentálne však musí tráviť veľa času kvôli rodinným problémom v Uzbekistane, odkiaľ pochádza. Makhmud si uvedomuje, že rodina je vždy na prvom mieste a človek ju nemôže zanedbávať ani stratiť. Čo ale hovorí na konšpirácie, že sa s partnerkou rozišli? „Že nepridávam spoločné fotky? Som športovec, a tak neviem, prečo by som mal na svoj Instagram dávať svoje súkromie. My sme s Monikou spokojní a o život ostatných sa nazaujímame. O súkromie sa nechem deliť.“ A ako to vyzerá so svadbou dvojice? „To teraz neriešime. Moniku som o ruku zatiaľ nepožiadal. Všetko má svoj čas.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto: IG/bagarovamonika