Pašek a Kalisová síce len pred mesiacom ohlásili svoj nečakaný rozchod, no už sa dejú šokujúce veci. Pašek bol totiž pristihnutý opäť v náručí Miriam a jeho vysvetlenie je poriadne zvláštne. 

Čo to na nás hrajú za hru? Dušan Pašek ohlásil len pred mesiacom definitívny rozchod s Miriam Kalisovou a potvrdil, že ostávajú kamarátmi. Odvtedy sa však neprestávajú diať zvláštne veci. Krátko po rozchode darovala Mirka Dušanovi krásny obraz, ktorý pre neho vlastnoručne namaľovala, no to nie je všetko! Pred nedávnom načapal Pašeka čitateľ Plusky na romantickej prechádzke s „neznámou slečnou“, ktorá sa nápadne podobala práve na Miriam.

Pašek informácie o novom vzťahu poprel a zapieral. Ako sa však neskôr ukázalo, všetko je inak. Napokon na sociálnej sieti priznal, že „neznáma“ slečna, s ktorou si vyšiel do mesta na večeru, je naozaj moderátorka Kalisová. Hoci tvrdil, že išlo len o kamarátske stretnutie, fotky, na ktorých padajú bozky či objatia, hovoria celkom inou rečou, foto >>> TU <<<. Veľa prezrádza aj komentár svedka, ktorý dvojicu na „rande“ pristihol: „Dušan sa s danou slečnou pomaly prechádzal po uličkách Bratislavy. Držal ju okolo pliec a občas ju aj vášnivo pobozkal. Pôsobili ako čerstvo zamilovaní pubertiaci,“ prezrádza. Aká ja teda pravda?

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram