Potom, ako sa v októbri 2018 dostala na plátna kín romantická dráma „Zrodila sa hviezda“, hlavní hrdinovia a ich vzťahy začali byť pod drobnohľadom fanúšikov i médii. Chémia medzi hercami, ktorá prerážala z filmového plátna až do obývačiek nadšených divákov, sa nedala prehliadnuť, avšak Lady Gaga aj Bradley Cooper boli v súkromí v rozdielnych vzťahoch. Boli…

Americký fenomén „A Star is born“ si vyslúžil osem nominácii na Oscara, pričom na zlatú sošku premenil len jednu. Tú tvorcovia získali za fantastickú, aj keď už „trochu“ obohranú skladbu „Shallow“, ktorú Lady Gaga a Bradley Cooper zaspievali aj priamo počas galavečera. Iskry, ktoré v tú noc lietali v Los Angeles okolo dvojice, vynorili množstvo otázok, pričom najviac fanúšikov zaujímalo, čo si o vystúpení a celom humbuku okolo svojho partnera myslí práve topmodelka Irina Shayk, ktorá sedela v prvom rade.

Množstvo nadšencov totiž od uvedenia filmu verilo, že speváčka a herec podľahnú láske i v reálnom živote, avšak obaja aktéri mali v čase uvedenia snímky do kín vlastných partnerov. Kým Lady Gaga tvorila pár s agentom Christianom Carinom, Bradley Cooper mal po svojom boku krásnu Irinu Shayk. Napriek mnohým vyjadrením, že dvojica zo strieborného plátna svoju náklonnosť iba dobre zahrala, sa energická blondínka rozišla so svojim snúbencom vo februári 2019 a ako sa zdá, umieračik zazvonil aj charizmatickému hercovi.

Ako totiž uvádzajú zahraničné zdroje, Cooper (44) a Shayk (33) oficiálne potvrdili svoj rozchod a momentálne sa snažia dohodnúť na opatrovníctve ich dcérky Ley De Seine (2). Modelka ruského pôvodu sa mala odsťahovať zo spoločného domu, pričom už dlhší čas nenosila ani zásnubný prsteň. Aj keď sa dvojica dlhé mesiace snažila pôsobiť dojmom, že v ich súkromí je všetko v najlepšom poriadku, opak bol pravdou už dlhodobo. „Neklapalo im to posledné mesiace, a tak sa Irina rozhodla, že bude najlepšie, ak sa odsťahuje,“ uviedol zdroj pre denník The Sun.

Zdroj: The Sun | Foto: Twitter, Instagram/IrinaShayk, LadyGaga