Aj keď sa ešte pred pár dňami hovorilo o šokujúcom rozchode moderátorky Adriany Kmotríkovej so Záhorákom Jozefom, zdá sa, že všetko je presne naopak a dvojica mala podniknúť vážny krok.

Adriana Kmotríková (47) si v poslednom roku prešla ťažkými chvíľami, keď jej po druhýkrát diagnostikovali rakovinu, tentokrát na maternici. Po absolvovaní náročnej operácie sa rýchlo zotavila a opäť sa usmieva na televíznych obrazovkách.

Slnko sa na blondínku usmialo aj v oblasti lásky, keď si našla priateľa Jozefa (36) zo Záhoria. Hoci je jej partner o 11 rokov mladší, zdalo sa, že dvojica si rozumie. O to väčší šok nastal, keď sa prevalila informácia o ich nečakanom rozchode, po ktorom mala moderátorka ostať opäť sama. Ako sa ale ukázalo, pravda je niekde celkom inde a zaľúbenci sa majú stretávať aj naďalej.

Podľa informácii Plusky sa Jozefovo auto pomerne často zdržiava pred domom Kmotríkovej v Záhorskej Bystrici. Na jej meniny mal dokonca stráviť u sympatickej moderátorky noc a na druhý deň ráno sa na jeho tvári zračil úsmev a spokojnosť. Všetko teda nasvedčuje tomu, že románik pokračuje naďalej, a dokonca aj napreduje. Je totiž dosť možné, že Jozef sa medzičasom k moderátorke aj nasťahoval, no na oficiálne vyjadrenie zaľúbenej tváre Jojky si zrejme ešte chvíľku počkáme.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Tv Joj, Facebook, YouTube