A je to oficiálne! Známy párik zo sociálnych sietí hlási koniec. Stalo sa tak po takmer dvojročnom vzťahu, pričom je známy i dôvod ich rozpadu. Reč nie je o nikom inom ako o talentovanom Matúšovi Kolárovskom a módnej influencerke Nikole Baranovej.

Slovenským šoubizom otriasol ďalší nečakaný rozchod. Definitívne „zbohom“ si tentokrát povedali influenceri Matúš Kolárovský s partnerkou Nikol, pričom ich romantickú idylku od začiatku sprevádzalo i meno Veroniky Nízlovej- tá mladému raperovi porodila dcérku Neu v čase, keď mu vzťah s druhou ženou rozkvital v základoch.

Nával otcovských povinností i pracovná vyťaženosť ukončili nádejný románik skôr, než sa očakávalo. „Nechcem do toho rýpať, je to čerstvé. Ale áno, je to pravda, rozišli sme sa,“ potvrdil Yael pre magazín Pluska.sk s tým, že netajil i skutočný problém v súkromí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

„Jednoducho sme nevedeli zladiť partnerský život a všetky veci okolo. Už to nebolo fajn,“ priznal narovinu, avšak dodal i to, že status „slobodný“ neplánuje v blízkej dobe zmeniť. A to ani kvôli mamičke jeho dcéry, s ktorou plánuje mať naďalej len čisto kamarátsky a rodičovský vzťah.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, Pixabay.com