Obľúbená speváčka Monika Bagárová (27) patrí k najúspešnejším interpretkách československej hudobnej scény, pričom už onedlho si opäť zasadne za porotcovský stôl v šou Superstar. Okolo krásnej mamičky malej Rumie však vznikol v poslednom období nečakaný šum kvôli vzťahu so zápasníkom Makhmudom Muradovom (31).

Monika Bagárová tvorí od roku 2018 stabilný pár s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, pričom dvojica spolu vychováva rozkošnú dcérku Rumiu (1). V poslednom období sa však čoraz častejšie hovorí o ich údajnom rozchode, nakoľko zápasník UFC sa na sociálnych sieťach speváčky objavuje čoraz menej, ba priam vôbec.

Nepokojní fanúšikovia sa preto pýtali na stav vzťahu aj Monikinej sestry Natálie, ktorá uviedla špekulácie na správnu mieru. „Áno, sú stále spolu. Niekedy ma to zaráža. Prečo sa ľudia majú stále chuť starať o ich súkromie? Budem k vám úplne úprimná. Sú veci, o ktorých nemusíte všetci vedieť a pýtať sa na to. Mne toto od ľudí príde dosť nevhodné. Monča sa s Machom nerozišli! Len majú každý dosť svojej práce, takže je pre nich spoločný čas momentálne ťažšie nakombinovať, to je celé,“ uviedla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bagarovamonika, natalii_bb