Vážne zranenie Petry Vajdovej narušilo plány nielen v tanečnej šou Let´s Dance, ale aj v plánovanom divadelnom predstavení, ktoré sa nakoniec kvôli herečke muselo zrušiť. K nespokojným fanúšikom sa však už pridali aj hereckí kolegovia.

Petra mala totiž deň pred vystúpením v Let´s Dance hrať hlavnú úlohu v predstavení Zmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkoch. To sa nakoniec kvôli jej zdravotnému stavu muselo zrušiť, no v nedeľu si v priamom prenose zatancovala salsu.

Jej rozhodnutie prekvapilo nielen riaditeľa SND, ale aj Petriných kolegov, ktorí boli pripravení odohrať predstavenie. Milan Ondrík upozornil, že v divadle niekedy hrajú s veľmi vážnymi zraneniami. ,,Keď sa nedá, tak sa nedá,“ nakoniec skonštatoval. František Kovár a Ján Koleník zo začiatku hájili Vajdovú, keďže aj napriek bolestiam chcela hrať aj keď ledva chodila. No zamysleli sa nad tým, ako je možné, že sa jej na druhý deň tak veľmi polepšilo.

No Marián Geišberg povedal svoj názor na túto vec jasne a jeho vyjadrenie Petru rozhodne nepoteší. „Len to dokazuje, že televízia je dôležitejšia ako divadlo. Všetkým nám je jasné, ako to je, nemusíte sa v tom vôbec rýpať,“ so znechutením uviedol pre plusku.sk skúsený herec.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook