Jedna z najslávnejších slovenských herečiek je známa tým, že servítku pred ústa si rozhodne nedáva. V prípade, ak sa jej niečo nepáči, okamžite zareaguje. V tomto prípade sa jej do rany dostala súťažiaca v relácii Inkognito, ktorá ju poriadne nahnevala. Studenková jej to dala zožrať priamo pred kamerami.

Na televízií JOJ sme mohli vidieť ďalšiu časť zábavnej relácie Inkognito. Tentokrát však svoje rozhorčenie prezentovala Zdena priamo v priebehu natáčania. „Bola som u manikérky. Tá mi hovorila, že bola v spoločnosti istej dámy, ktorá bola na Inkognite a povedala jej: Bola som na Inkognite, Studenková ma uhádla. Ale prečo? Lebo v maskérni jej to povedali, čo ja robím,“ začala vysvetľovať nahnevaná herečka.

Následne sa však blondínka rozohnila a dokonca vystrčila varovný prst. „Odkazujem dáme, že klame a vyprosujem si to!“ varovala Studenková. Do debaty sa pridal aj Michal Hudák, ktorý taktiež uviedol, že profesie pozvaných hostí nepoznajú. Dôvodom je, že aj oni sa chcú zabaviť spoločne s divákmi.

Nahnevanú Studenkovú si môžete pozrieť TU! 

Zdroj | Foto: joj.sk