Utýranú Violu (†34) našli 11. novembra v centre Bratislavy na pokraji smrti. Žieravníkom, ktorí pracovali pod bratislavským mostom, sa tak naskytol hrôzostrašný pohľad na ženu, ktorá mala celý život pred sebou. Jej plány do budúcna boli viac ako cieľavedomé, pričom chcela predovšetkým pomáhať ľuďom. Jej však už nikto pomôcť nedokázal.

Prípad zavraždenej Violy momentálne rezonuje celým Slovenskom. Mladá brunetka bola nielen učiteľkou v jazykovej škole, ale aj úspešnou modelkou. Pochádzala však zo skromnej rodiny a peňazí nebolo nazvyš. Na jej prvý kasting v Bratislave a vlastný book museli predať jej kolieskové korčule, mamin šijací stroj, a zároveň uložili zlato do záložne. ,,Dovolím si tvrdiť, že to bola tá najlepšia investícia. Som za to mame veľmi vďačná,“ povedala v minulosti Viola v rozhovore pre Podvihorlatské noviny.

Úspech zavraždenej Slovenky však nevznikol z večera do rána. Tvrdo pracovala na svojej kariére, pričom cestovala po celom svete. Rodina jej veľmi chýbala a voľné dni rada trávila v kruhu blízkych. Milovala chvíle, keď si mohla obliecť obyčajné tepláky s tričkom a byť tým obyčajným dievčaťom z východného Slovenska.

Rodáčka zo Sniny mala však aj veľké srdce, keďže časť zo svojej výplaty dávala na projekt, ktorý sa staral o siroty v Kambodži narodené s vírusom HIV. Jedným z jej veľkých snov bolo vydanie vlastnej knihy, no predovšetkým túžila pomáhať. ,,Chcela by som založiť vlastný charitatívny projekt, a tak vedieť pomôcť ľuďom vo väčšej škále. Samozrejme, že mi ostali ešte nesplnené sny. Vďaka Bohu, o čom by ten život potom bol. Je ich veľa a teším sa na cestu za ich splnením,“ povedala nadšene, pričom nemohla tušiť, že o pár rokov zomrie brutálnou smrťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, podvihorlatskenoviny.sk  |  Foto: Facebook/Oro by Unique, Steven Yuen, No Spirit Club