Monika Bagárová, úspešná speváčka z prvej série šou Česko Slovensko hľadá Superstar a idol krásy mnohých mladých žien, má okrem našliapnutej kariéry opäť dôvod na radosť! Mladej mamičke sa plní sociálna sieť rodinnými fotografiami s usmiatou dcérkou Rumiou, pričom Monika sa pochválila odvážnym krokom!

Nie každá mamička podstúpi riziko z obáv nastrelenia náušníc svojej ratolesti, mnohé odkladajú tento krok na obdobie, kedy sa dieťatko rozhodne samo. Monika však túto „procedúru“ s Rumiou podstúpila a vyzerá to tak, že zo salónu si obe odniesli niečo nové!

Speváčka sa na sociálnej sieti podelila so skúsenosťou nastrelovania náušníc: „Nebolo to vôbec tak hrozné, ako som si myslela, preto som to, samozrejme, odkladala, pretože som ju nechcela trápiť a bála som sa, že bude strašne moc plakať. Nakoniec to zvládla strašne krásne, plakala iba desať sekúnd a potom sa smiala a bola zas veselá. No a ja som sa rozhodla, že si teda tiež pichnem a mám takto jednu a máme to tak spolu na pamiatku,“ chváli si rozhodnutie mladá mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bagarovamonika | IG/bagarovamonika, venduls