Tento týždeň sa Zuzana Plačková objavuje v relácii Nákupné maniačky, v televízii JOJ. O výhru bojuje spolu s ďalšími playmate. Vo svoj nákupný deň však mala požiadavky, aké ešte nikto!

[sociallocker]Zuza nakupuje spolu s ďalšími slovenskými a českými playmate. Až tri zo štyroch súťažiacich majú spoločnú jednu vec – veľké umelé prsia. Počas dní, keď nakupovali ostatné baby, pôsobila Zuza celkom normálne. Modrovlasá playmate sa však predviedla vo svoj deň. Pri ukazovaní šatníka sa chválila najmä kabelkami. Na obrazovku ukazovala identifikačné čísla svojich drahých kúskov. Tiež sa predvádzala príveskom, ktorý sa vraj nikde nedá kúpiť. Môžete ho len dostať ako VIP člen. Pri odchode Plačkovej na nákupy jej prsnatá kolegyňa zahlásila: “No konečne vypadla a my môžeme ísť ohovárať a popozerať, čo tam má”.

Zuzana si ako jediná priniesla svoj vlastný tím

Vrchol však prišiel, keď Zuza začala predvádzať svoje maniere. Odmietla vizážistku, ktorú zabezpečuje televízia! Všetky ostatné súťažiace s ňou boli veľmi spokojné. Podľa topky.sk mala Plačková podmienku, že chce mať vlastnú vizážistku a kaderníka. Tento týždeň sa teda diváčky šou asi vo veľkom zabávajú. Okrem vlastného kaderníka a vizážistky si zobrala aj módneho poradcu, ktorý jej radí aj v bežnom živote. Mala so sebou teda celý svoj vlastný tím. Navyše, v obchode s topánkami si lodičky skúšala priamo na bosú nohu, čo v bežných obchodoch nie je obvyklé. Plačková prezradila, že ako jediná zo súťažiacich dostala honorár a preto vraj nemohla vyhrať žiadnu cenu a bola tam iba do počtu. Téma tohto týždňa sa týkala kasína. Zuzana prišla oblečená v bielom kostýme s výstrihom až po pupok – bez trička a podprsenky.

Takto sa obliekla Plačková v šou Nákupné maniačky

12799383_1195684670460375_4846696792680430066_n

Zuzana vo veľkom experimentuje s farbou vlasov. Od blond prešla k červenej a momentálne ich má modré. Akou farbou prekvapí nabudúce?

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook / Zuzana Plačková, Facebook / Nákupné maniačky [/sociallocker]