31. august sa navždy zapíše do života anglickej speváčky Ellie Goulding ako jeden z najšťastnejších dní v živote. Práve dnes totiž krásna speváčka povedala svoje životné „áno“ partnerovi Casparovi Joplingovi, s ktorým tvorí pár dva roky.

Anglická speváčka Ellie Goulding, ktorá si získala celosvetovú slávu predovšetkým hitom „Love Me Like You Do“ k filmu 50 odtieňov sivej, je od soboty 31. augusta vydatou pani. Hudobníčka, ktorá v roku 2013 vystúpila aj pred slovenskými fanúšikmi, povedala svoje „áno“ obchodníkovi s umením Casparovi Joplingovi.

Svadba, ktorá sa konala v katedrále Svätého Petra v anglickom Yorku, bola plná celebritných hostí, pričom nevesta vyzerala doslova ako z rozprávky. Biele šaty s dlhými rukávmi boli navrhnuté Natachou Ramsay-Levim a v podobnom duchu boli oblečené i družičky. Medzi pozvanými sa okrem šľachty objavili aj speváčka Katy Perry s partnerom Orlandom Bloomom, Sienna Miller či James Blunt. Hviezda v minulosti tvorila pár so Skrillexom, Calvinom Harrisom, Nialom Horanom či Jeremym Irvinom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Zdroj: hellomagazine.com | Foto: gettyimages.com