Naplánovať originálnu žiadosť o ruku dá zabrať, no Nick sa rozhodol, že to bude nezabudnuteľný zážitok a splnil tak sen svojej priateľky Austin. Požiadal ju o ruku priamo pred jej najväčším hudobným idolom Celine Dion. Tá svoje šokovanie nezakrývala ani minútu, jej výraz hovorí za všetko! 

24-roční párik Nick Janevski a jeho priateľka Austin McMillan sa zúčastnili stretnutia s hviezdnou speváčkou priamo pred jej koncertom vo Vegas. Nick si žiadosť o ruku plánoval niekoľko mesiacov. Prekvapil tak nie len svoju budúcu nevestu, ale aj samotnú speváčku. Komunikoval a všetko dohadoval s manažérom a celým tímom speváčky, aby sa na meet and greet mohli so Celine stretnúť ako poslední. Všetko sa podarilo a pri fotografovaní si Nick kľakol na koleno a vyslovil tých pár čarovných slov. Celý internet sa baví na rekacii speváčky veď pozrite sa sami!

Nevesta sa so zážitkom podelila na sociálnych sieťach so slovami: “Bola som úplne v šoku, najprv som ani nepovedala áno, iba som sa 2 minúty usmievala. Celine bola hneď za nami, cítila sa trápne a čakala, čo odpoviem. Preto sa aj tvárila tak, ako sa tvárila,” povedala aj pre plátok Cosmopolitan. “Išli sme si spraviť fotku a on si kľakol na koleno, zamrzla som. Nepovedala som nič, iba som sa usmievala. Po dvoch minútach už začala byť aj Celine nervózna. Schovávala sa za záclonu, potom som Nicka pobozkala. Celine nám zaželala dlhé a šťastné manželstvo ako mala ona so svojím manželom, pochválila mi prsteň a spýtala sa, či môže prísť na svadbu,” hovorí o svojom zážitku nadšene Austin, ktorá verí, že Celine naozaj príde. Svadbu plánujú v máji v Malibu.

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: Twitter, gettyimages.com