Keď prišiel 5. októbra do kín dlho očakávaný film „A Star Is Born“ alebo „Zrodila sa hviezda“, fanúšikovia Bradleyho Coopera a speváčky Lady Gaga doslova šaleli. Fenomén, ktorý si získal srdcia divákov po celom svete, neulahodil len romantikom, milovníkom kvality či výborných hereckých výkonov, ale aj fanúšikom hudby a perfektných soundtrackov!

Povedzme si úprimne, v prípade, že by tento rok nenakrútili divákmi oceňovaný film „Bohamian Rhapsody“, kritikmi pozitívne ovenčená snímka „A Star Is Born“ by na oscaroch (či to ešte uvidíme?) nemala konkurenciu.

Bradley Cooper a Lady Gaga vytvorili na filmovom plátne nezabudnuteľnú dvojicu, ktorú si vďaka jedinečným skladbám fanúšikovia pripomínajú doslova denno denne. Ústredný hit „Shallow“ sprevádzal muzikál od prvej chvíle, pričom duet herca a speváčky si zamilovali ľudia po celom svete. Niet preto divu, že na skladbu, ktorá zvalcovala hudobné rebríčky takmer vo všetkých krajinách, vzniklo množstvo jedinečných cover verzii.

Na sociálnej sieti YouTube sa objavilo i zopár skutočných skvostov, ktoré si zamilovalo tisíce poslucháčov, pričom my vám prinášame tie najlepšie. Čo myslíte, sú lepšie než originál?

Bradley Cooper & Lady Gaga

Moniqué, Justinas Jarutis

Lynnea M.

Allie Sherlock

Mackenzie Johnson

Alyssa Shouse

 

Lewis Capaldi

Sam Tsui & KHS

Zdroj: YouTube