ROZRUCH na Českom slávikovi: Výzva k neočkovaniu pred kamerami!

Dátum:

Na piatkovom slávnostnom vyhlásení ankety Český slávik došlo okrem odovzdávania cien aj k poriadne nečakanej udalosti. Usporiadateľ a miliardár Karel Janeček mal totiž verejný príhovor, v ktorom ľudí vyzval k slobode, odvahe a neočkovaniu detí.

Český slávik prekvapil v piatok na televízii Nova viacerými momentami. Okrem toho, že Karla Gotta a Lucii Bílou zhodila pri vyhlasovaní výsledkov z trónu mladšia generácia, došlo aj k mimoriadne nečakanej udalosti. Usporiadateľ večera, matematik a český miliardár Karel Janeček mal totiž pred vyhlasovaním verejný príhovor.

Ten sa rovno pred kamerami rozhodol prehovoriť o téme očkovania: „Urobme všetko preto, aby sa naše deti mohli usmievať, aby sme boli zjednotení. Nesmieme im už nikdy urobiť to, že im zavrieme školy, že im uprieme to právo na vzdelanie, to je to najdôležitejšie. Nesmie ničiť ich sociálne väzby. A prosím, nepodliehajme manipuláciám a hrozným nátlakom! Nesmieme podľahnúť tomu hroznému tlaku na očkovanie našich detí proti chorobe, ktorá ich nijak neohrozuje! Nesmieme kvôli nášmu strachu pripustiť to, aby sme riskovali, hazardovali s imunitou našich detí, aby sme hazardovali si zdravím! Budúcnosť našich detí musí byť našou absolútnou prioritou!“

Taktiež vyzval verejnosť k odvahe: „Dámy a páni, bohužiaľ, dnešná doba nie je o zjednotení, nie je jednotná. Sme rozdelení. Je to obrovský problém. Nesmieme sa nechať ďalej rozdeľovať. Skúsme nepodliehať strachu, skúsme byť odvážni. Áno, sme tu dočasne, áno, môžeme zomrieť. Ale nesmieme sa báť. Pokiaľ sa budeme báť, naše životy budú zlé,“ dodal. Televízia sa od jeho prejavu dištancovala so slovami, že za obsah a kvalitu, či výber hostí zodpovedá externá firma.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Nova │ Foto: YT/Nova TV

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...