Krimi Rozsiahla patrácia akcia: Pri horskej túre sa stratil známy herec!

Rozsiahla patrácia akcia: Pri horskej túre sa stratil známy herec!

Blízka rodina, priatelia i fanúšikovia majú veľké obavy o obľúbeného herca, ktorý je momentálne nezvestný. V týchto dňoch prebieha rozsiahla pátracia akcia, do ktorej sa zapojili aj jeho tri milované deti. Stále dúfajú, že tento príbeh bude mať pozitívny koniec!

Podľa dostupných informácií sa britský herec Julian Sands vybral 13. januára na túru v oblasti Baldy Bowl na juhu Kalifornie. Išiel na horskú cestu, i keď bolo vydané varovanie pred nepriaznivým počasím. Keď sa po niekoľkých hodinách nevrátil, rodina sa rozhodla kontaktovať políciu.

Už onedlho však museli pátraciu akciu odvolať kvôli lavínovému nebezpečenstvu. Po 65-ročnom umelcovi naďalej pátrajú, pričom sa do akcie zapojili aj jeho deti Henry, Natalya a Imogen. Doposiaľ sa podarilo nájsť jeho opustené auto a pátrači zapojili i drony a GPS zo Sandsovho telefónu.

Údaje z GPS sú však viac ako mätúce, keďže podľa signálu smeroval k vrcholu Mount Baldy až 15. januára. Označené lokácie boli prehľadané na zemi aj vo vzduchu pomocou vrtuľníka. Je však záhadou, že hercov telefón bol v pohybe ešte 48 hodín po tom, ako ho videli naposledy. Rodina z tohto dôvodu dúfa, že stále existuje nádej pri nájdení Juliana.

Sands sa preslávil postavou Vladimira Bierka v televíznom seriáli 24 hodín. Objavil sa aj v úspešných snímkach Vražedné pole a Warlock. Fanúšikov si získal účinkovaním vo filmoch Arachnofóbia, Leaving Las Vegas a Dannyho parťáci 3.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: theguardian.com | Foto: Twitter/JeffWhitmire1, Getty Images, Pexels