Nová internetová senzácia. 4-ročný Farouk James sa už teraz môže pochváliť so 70 000 fanúšikmi na sociálnej sieti instagram. Malého modela s roztomilou tvárou a neuveriteľným afrom si za krátku dobu obľúbili tisícky ľudí. Mnohé modelky mu môžu jeho kučeravú hrivu iba závidieť!

Modelingová kariéra začína v mladom veku, no malý Farouk to zobral obrovskou rýchlosťou. Nechodí ešte ani do školy, ale už teraz valcuje módne prehliadky a nájdete ho na sociálnych sieťach.

Bola to jeho matka, ktorá začala pridávať fotografie na internet a teraz je z neho svetová hviezda. Keď zistila, že sa okolo jej syna vytvára akási fanúšikovská základňa, začala mať obavy. ”Bola som trocha znepokojená, pretože chcem, aby bol sebavedomý, no nechcem aby mal veľké ego,” vyjadrila sa Bonnie pre Buzzfeed. ”Chcem aby zostal slušným, láskavým a priateľským malým chlapcom, akým je teraz. Ak by sa to malo zmeniť, s instagramom by som skončila.” Priznala dokonca, že ľudia Farouka spoznávali na ulici už keď mal 2 roky. Okrem úspešného instagramového konta môžete nájsť malého fešáka aj na youtube, kde nájdete tiež tipy, ako sa o mohutné kučery starať. Jednou z rád ako sa vyhnúť zauzleným a suchým kučerám je spať na hodvábnom alebo saténovom vankúši.

Budúca kariéra malého chlapca vôbec nevyzerá zle. Debutoval na Londýnskom Fashion Weeku, má však mnoho ďalších modelingových ponúk a spoluprác s detskými značkami. Uvidíme, kam to až dotiahne.

Zdroj: dailymail    Foto: instagram