Slovenská herečka pred pár dňami priznala, že kríza s manželom je natoľko vážna, že dospeli k rozchodu. Obaja sa snažili zachrániť svoj vzťah, no napokon sa museli zmieriť s krutou realitou. Ich odlúčenie však naberá na obrátkach a trojnásobná mamička bude musieť bojovať s problémami, ktoré nastanú po rozvode.

Vlastinu Svátkovú môžu diváci poznať zo seriálov Kukučka či Hotel. Momentálne sa však nachádza na materskej dovolenke so synčekom Matyášom, ktorého má s českým producentom Jiřím Kounickým. Z predchádzajúceho vzťahu s režisérom Danom Svátkom má pritom synov Adama a Kryštofa.

Herečka mala s manželom dlhé mesiace krízu, pričom pred pár dňami oznámila, že sa ich vzťah už nedá zachrániť. ,,Nemôžete niekoho prinútiť, aby vás mal rád, aby sa zmenil, partner nemôže chcieť, aby sme sa zmenili my. Nemôžem a nechcem prosiť o lásku,“ povedala pre blesk.cz.

38-ročná blondínka si však bude musieť veľmi rýchlo nájsť nové bývanie, keďže dvojica už predáva spoločný rodinný dom. Podľa jej slov ju čaká neľahká situácia, keďže bude musieť nájsť vhodné miesto pre seba i jej tri deti, a zároveň musí brať do úvahy, čo si bude môcť dovoliť. ,,Takže sa prispôsobujem tomu, čo je teraz v mojich silách,“ priznala pre expres.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz  |  Foto: IG/vlastinasvatkova, joj.sk