Jozef Poláček, známy predovšetkým pod prezývkou “Jopo“, bol v minulosti známym moderátorom. Láska ho však zaviala až na ďalekú Kubu, kde si vytvoril nový život s partnerkou Glendou Lopez, ktorá mu porodila synčeka Joshua. Zdá sa však, že manželstvo dvojice nie je také idylické ako prezentujú na sociálnej sieti.

Už dávnejšie sa šepkalo, že vo vzťahu Jopa a Glendy nie je všetko s kostolným poriadkom. Dvojica sa dala dokopy v roku 2011 a ešte v ten istý rok sa zobrali a narodil sa im ich prvý potomok Joshua. O tri roky neskôr však pár prechádzal vážnou krízou, ktorá zrejme trvá dodnes.

Exotická kráska Glenda, ktorá sa živí ako speváčka, totiž minulý rok zverejnila na sociálnej sieti fotografiu s neznámym mužom v objatí. Teraz ale prišla ďalšia novinka, keďže stále právoplatná manželka bývalého moderátorka je od januára s novým partnerom Jánom Kováčom.

Talentovaná mamička dokonca na svojom účte uviedla, že je s týmto mužom vo vzťahu, čo potvrdzujú aj spoločné fotografie a videá. Je šokujúce, že rozvod s Jopom nie je pre čokoládovú ženu aktuálnou témou, pričom vôbec nie je ani v pláne. „Oni takto skrátka fungujú. Sú spolu kvôli malému, rozprávajú sa ako kamaráti, nažívajú si na Kube a na Slovensku, medzi ktorými neustále pendlujú,“ uviedol kamarát bývalého moderátora pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Jozef Poláček, Facebook/Glenda Lopez