Známa slovenská lyžiarka, ktorá sa už športu aktívne nevenuje, prežíva smutné obdobie. Po desiatich spoločných manželských rokoch s mužom priznala, že prechádza rozvodovým procesom. Vzťah nezachránil ani ich 3-ročný synček, ktorého spolu vychovávajú.

Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová prežíva náročné chvíle. 38-ročná športovkyňa žila celých desať rokov v manželstve s francúzskym trénerom Romainom Velezom vo francúzskej dedinke Ayse, kde si v roku 2018 spoločne otvorili reštauráciu. Manželia tiež vychovávajú svojho trojročného synčeka Julesa.

Ani to však nestačilo na to, aby spolu dvojica zostarla. Ako Veronika pred pár dňami priznala na sociálnej sieti, prechádza rozvodom. „Bolo to úžasné dobrodružstvo. Bude to zas iné, s tým, čo nám život dal najdôležitejšie. Jules navždy,“ napísala. Pre Nový Čas prezradila, ako to medzi ňou a manželom vyzerá.

Ešte je to stále v procese a spolu s Romainom sa snažíme, aby to prebehlo bez problémov. A hlavne, aby náš syn Jules netrpel,“ uviedla so slovami, že ostávajú kamaráti a nekoná sa tak žiadny súboj či konflikt. Aktuálne zostáva exlyžiarka žiť naďalej vo Francúzsku aj kvôli synovi, ktorý má v krajine kamarátov, škôlku i zázemie. S manželom sa pritom plánujú v starostlivosti o malého striedať.

A čo je podľa nej dôvodom krachu ich dlhoročného vzťahu? „Je to stále celé čerstvé a možno obaja časom zistíme, kde sa stala chyba. Určite k tomu prispelo aj to, že sme posledné mesiace či roky boli od seba kvôli práci,“ zamýšľa sa. Slovo rozvod sa pritom skloňuje aj v prípade herečky Petry Vajdovej, ktorá má so synom žiť v Bratislave sama.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YT/Boris a Brambor, RTVSOfficial