Zdá sa, že v ďalšej hereckej rodine sa po niekoľkoročnom manželstve schyľuje k rozvodu. Známa herečka totiž definitívne odišla od manžela a momentálne riešia svoje deti cez právnikov.

V rodine známej slovenskej herečky to poriadne iskrí. Gabika Škrabákobá Kreutz (48) je s manželom Walterom približne 14 rokov, no ich vzťah už prešiel viacerými krízami. Aj keď od neho tmavovláska niekoľkokrát odišla, dvojica si k sebe vždy našla cestu. Tentokrát ale ide, zdá sa, o závažnejšiu krízu, ktorá môže vyústiť rozvodom.

Za ich problémami pritom nemá stáť nikto tretí, no zrejme si nedokážu vyriešiť dlhodobé spory. Herečka sa opäť od manžela odsťahovala, no aktuálne sa nezhodujú ani v téme detí. Kým Kreutz požadoval striedavú starostlivosť, Škrabáková to odmieta, a tak momentálne žijú ich dvaja synovia oddelene. 13-ročný Filip je u svojho otca a 6-ročný Marcus u herečky, no toto oddelené bývanie im vôbec neprospieva a trpia.

Do veci sa mala dokonca zapojiť podľa informácii portálu Topky aj ombudsmanka Viera Tomanová, ktorá je na strane Škrabákovej. Pôvodne ju mal ale osloviť práve starší syn Filip, ktorý chcel s bratom tráviť viac času, no situácia sa zmenila. Nadštandardné vzťahy žien sa ale nepozdávajú manželovi, ktorý už podal vo veci sťažnosť. K situácii sa vyjadril len veľmi okrajovo: “Áno, je to pravda. S Gabikou žijeme v oddelených domácnostiach. Teraz sú však prvoradé naše deti,” dodal na záver.

Gabika Škrabáková Kreutz má doma manželskú krízu
S manželom sa nedohodli na starostlivosti o synov
Hádky o deti riešia právnici
Herečka v seriáli Chlapi neplačú

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza