Speváčka, ktorá má na konte niekoľko celosvetových hitov, šokovala verejnosť svojím vyhlásením. Ikona osemdesiatych rokov totiž potvrdila, že jej manželstvo sa po 26 spoločných rokoch nečakane skončilo. K rozvodu malo v tichosti dôjsť už minulý rok.

Kim Wilde bola počas osemdesiatych rokov speváckou ikonou, pričom jej hity ako You CameYou Keep Me Hangin’ On či Cambodia si dodnes spievajú všetky generácie. Charizmatická speváčka má dnes 62 rokov a pred pár hodinami šokovala svojich verných fanúšikov na sociálnej sieti nečakanou správou.

So svojím manželom a hercom Halom Fowlerom (54) tvorila pár celých 26 rokov. Ako však vyzradila, ich manželstvo sa skončilo a už minulý rok sa speváčka v tichosti rozviedla. Dvojica sa pritom brala len šesť mesiacov po zoznámení, no ich vzťah vydržal roky. Spoločne tiež vychovali dve deti, 23-ročného Harryho a 21-ročnú Rose.

Kim v statuse potvrdila, že za ich rozvodom nestála žiadna tretia osoba. Zároveň uviedla, že napriek ukončeniu vzťahu zostávajú aj naďalej priateľmi, ktorí si vzájomne želajú v ďalšom živote len to najlepšie. Napokon dodala, že sa k tejto téme už nebude pred verejnosťou vyjadrovať. Rozvod pritom hrozí aj slovenskej moderátorke, ktorá po 3 rokoch prechádza v manželstve veľkou krízou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter/Kim Wilde │ Foto: YT/WildeTapes, Twitter