Len nedávno zaskočila slovenský šoubiznis informácia, že obľúbená herečka Petra Vajdová je už rozvedená a v bratislavskom byte žije len so svojím synčekom. Najnovšie sa odhalil šokujúci koniec stabilného vzťahu českého herca aj u našich západných susedov.

Český šoubiznis je zaskočený z nepríjemnej informácie zo života obľúbeného herca Ivana Trojana. 58-ročný umelec žil celých 30 rokoch v manželstve s Klárou Pollertovou-Trojanovou (51). Ako však informuje český Blesk, ich stabilný vzťah, ktorý si už v minulosti prešiel krízou, má byť dnes definitívnou minulosťou.

So žiadosťou o rozvod mala pritom prísť údajne samotná Klára, ktorá sa už podľa dobre informovaného zdroja z okolia dvojice od manžela i odsťahovala. „V hre je rozvod. Už niekoľko mesiacov spolu ani nežijú,“ uviedol.

Manželka Trojana má aktuálne bývať v pražskom Smíchove, kým herec zostal v dome žiť sám so svojím psom. Pošuškáva sa tiež, že manželia už mali údajne pred 4 mesiacmi u notára vysporiadať aj svoj spoločný majetok. Dvojica sa pritom naposledy ukázala v spoločnosti vo februári tohto roka, kedy sa objavili na premiére série Českej televízie s názvom Podezření.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YT/DVTV, Česká televize, FB/Expres.cz