Slávnu herečku si zamilovali fanúšičky z celého sveta v obľúbenom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov, pričom aktuálne si prechádza náročným obdobím. 40-ročná kráska Alexis Bledel, ktorá stvárnila postavu vzornej študentky Rory, sa v súkromnom živote rozvádza po 8 rokoch manželstva.

Obľúbená herečka Alexis Bledel z celosvetovo populárneho seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov prechádza ťažkým životným obdobím. 40-ročná kráska, ktorá si zahrala dcéru a vzornú študentku, sa totiž po ôsmich rokoch manželstva rozchádza s hereckým kolegom Vincentom Kartheiserom.

Ako uvádza USmagazine, herec mal 10. augusta požiadať o rozvod na súde. Smutnú informáciu potvrdil aj hovorca herečky. Dvojica sa stretla ešte v roku 2012 pri nakrúcaní filmu Mad Men, pričom krátko na to prišla žiadosť o ruku.

V roku 2014 sa zaľúbenci tajne zosobášili na obrade za účasti rodiny a najbližších priateľov. Dvojici sa podarilo tajiť informácie o ich súkromí natoľko, že aj tehotenstvo herečky a pôrod synčeka v roku 2015 prebehol mimo zvedavých očí verejnosti. Rovnako nie je jasný ani dôvod, pre ktorý sa ich vzťah napokon rozpadol. Na Slovensku prekvapil fanúšikov koniec vzťahu známeho hereckého páru z JOJky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: usmagazine.com │ Foto: FB/Gilmore Girls, Twitter