Šoubiz Rozvod Ruženky z premien sa NEKONAL: Nečakaný dôvod!

Rozvod Ruženky z premien sa NEKONAL: Nečakaný dôvod!

Diváci si mohli uplynulú stredu pozrieť príbeh bojovnej Ruženky, ktorá v Extrémnych premenách obrátila svoj život naruby. Okrem zhodených 50 kíl prišla aj o neverného manžela, pričom verila, že po ukončení šou príde čas na definitívny rozvod. Ten sa však nekonal.

Dvojnásobná mamička si prešla počas roka s Marošom Molnárom a jeho ženou Zuzanou skutočnou horskou dráhou. Radosť z chudnutia striedalo nešťastie kvôli ohaleniu manželovej nevery, a tak sa dvojnásobná mamička rozhodla, že po ukončení výzvy známeho trénera podá rozvodové papiere.

Podľa najnovších informácii sa však tento rázny krok nekonal. „Ešte nie sme rozvedení. V prvom rade riešim prioritnejšie veci, ako je práca a bývanie,“ priznala účastníčka premien pre Televíziu Markíza po odvysielaní jej epizódy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Ruženka narovinu priznala i dôvod odloženia ukončenia manželstva. Tým je fakt, že krátko po uskutočnení operácie ohľadom prebytočnej kože dostala od zamestnávateľa nečakanú výpoveď. „Po operácii som mala dlhšiu pauzu, keďže sa mi rany komplikovanejšie hojili,“ dodala na margo ukončenia pracovného pomeru s tým, že sa k dnes už bývalému partnerovi neplánuje vrátiť.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: voyo.markiza.sk