Tak je to predsa pravda! Už vo februári 2019 sa šepkalo, že medzi touto dvojicou nie je všetko v poriadku, no pred verejnosťou krízu tajili aj naďalej. Teraz všetko prasklo, budú sa rozvádzať!

Ukázalo sa, že manželskú krízu, o ktorej sa šepkalo už vo februári 2019, sa predsa len nepodarilo zažehnať. Hoci na sociálnej sieti pridávali spoločné fotky aj naďalej, za dverami to zrejme až taká idylka nebola. Martin, syn herečky Kamily Magálovej, zdá sa, neprežíva v súkromnom živote práve šťastné.

S manželkou Zuzanou sa majú podľa informácii denníka Pluska rozvádzať: “Magálovej syn Martin sa rozvádza so svojou manželkou Zuzanou Magálovou. Už dávnejšie podal žiadosť o rozvod. Manželia už spolu nejaký čas nebývajú a žijú oddelene. Snažia sa však, aby ich rodinná situácia čo najmenej ovplyvnila ich dve deti,” prezradil anonymný zdroj.

Samotná manželka a nevesta herečky sa ale k medializovaným informáciám odmietla vyjadriť, hoci rozvod ani nepoprela. Rozvod u Magálovcov pritom nie je prvým v rodine. Samotná herečka, ktorá v roku 2017 absolvovala bolestivú operáciu, si prešla s exmanželom Slavomírom nepekným rozvodom pred siedmimi rokmi. Na verejnosť sa vtedy dostali informácie o jej romániku, no Kamila toho času prezradila, že to bol práve manžel, kto sa jej s úsmevom priznal k milenke.

Teraz si podobným kritickým obdobím prechádza aj jej syn Martin. Ostáva len dúfať, že dvojica koniec vzťahu ustojí bez mediálneho prepierania súkromných problémov, a to najmä s ohľadom na dve spoločné deti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Herečkin syn s rodinou

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Inkognito, Televízia Joj, Zuzana Magálová