Petra Vajdová, jedna z najtalentovanejších herečiek slovenskej scény, v posledných rokoch zažíva vzostupy i pády, pričom najnovšie sa mala prevaliť ďalšia životná skúška z jej súkromia. Potom, ako sa v roku 2018 bezhlavo zamilovala do českého kamionistu, sa zdá, že láske dvojice odzvonilo a dnes je opäť sama!

Začiatkom roka 2022 sa na verejnosti začalo šepkať o tom, že vzťah 37-ročnej herečky Petry Vajdovej má byť v koncoch. Sympatická umelkyňa, ktorá v úspešnom seriáli Nemocnica stvárňovala psychiatričku Vilmu Hauptmannovú, prežila v posledných rokoch rôzne komplikácie a počas toho, ako sa liečila z alkoholovej závislosti, stretla Čecha Martina Hrnčiříka (46).

Láska dvojice napredovala priam raketovou rýchlosťou, pričom sa vzali po niekoľkomesačnej známosti. Partnerom sa následne narodil vytúžený syn Martinko, ktorý len pred pár týždňami oslávil tretie narodeniny. Ako však aktuálne uvádza Nový Čas, manžel herečky sa mal odsťahovať z ich spoločného bytu, a dokonca odísť aj zo Slovenska.

„Martin a Petra sa definitívne rozišli. On si zbalil svoje veci a vrátil sa do rodných Čiech,“ prezradil pre denník zdroj z okolia dvojice. Petre tak má v týchto dňoch robiť spoločnosť už len spoločný synček Martin, pričom umelkyňa považuje materstvo za najdôležitejšie poslanie ženy, ktoré vyliečilo jej ubolenú dušu. Ako svojho času uviedla pre týždenník Šarm, s dieťatkom má vybudovaný silný, no zdravý vzťah a napriek skutočnosti, že je stredom jej vesmíru, uvedomuje si, že aj on potrebuje svoj vlastný svet.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Nový Čas, Šarm | Foto: FB/Martin Hrnčiřík, Neskoro Večer: Talkshow Petra Marcina, nemocnica_tvjoj