Potom, čo česká hviezda Lucie Vondráčková oznámila s expartnerom Tomášom Plekancom rozvod, mnohí fanúšikovia dovtedy ukážkového páru ostali šokovaní. Naoko šťastná rodinka žila dlhé roky v Kanade, pričom hokejista a speváčka prichádzali do Českej republiky iba sporadicky. Ako sa však zdá, už onedlho pre nich bude zahraničie len minulosťou.

Nie je tomu ani rok, čo jeden z najkrajších párov českého šoubiznisu oznámil svoj definitívny koniec, pričom medzi expartnermi sa začala doslova vojna nielen o majetok, ale najmä synov Matyáša a Adama. Kým si speváčka a hokejista odkazovali prostredníctvom sociálnych sietí a médii šokujúce odkazy, celú vec ohľadom ich rozvodu prebrali právnici. Ignorovanie predmanželskej zmluvy a riešenie spoločných náležitostí v dvoch štátoch vyústilo do trestného oznámenia, rodinný život po boku novej partnerky Lucii Šafářovej

Po mimoriadne búrlivom odbobí sa športovec snaží žiť usporiadaný rodinný život po boku novej partnerky Lucii Šafářovej, ktorú podľa slov Vondráčkovej nemajú jej chlapci radi. ,,Keď má manžel s deťmi videohovor, vždy im ukazuje pani Šafářovú a ona im máva. Chlapci sú z toho celí zmätení a nevedia, čo majú robiť. A začínajú to, bohužiaľ, ostro odmietať. Myslím, že chcú byť hlavne s otcom,“ povedala speváčka a herečka iba prednedávnom.

Iné svetlo do problematiky vniesla samotná tenistka, pričom uviedla, že so synmi svojho partnera má doslova ukážkovo pozitívny vzťah. ,,Mám perfektný vzťah s chlapcami od Tomáša, boli sme niekoľkokrát spolu a sú veľmi fajn. Hovoria mi teta Šafi,“ uviedla blondínka pre magazín Pátek v Lidových novinách. Ako tiež potvrdila, túži aj po vlastných deťoch, ale predmetné budú riešiť až potom, ako nastane kľud okolo Tomáša a jeho rozvodu.

Zdroj: Lidové noviny | Foto: YouTube, Instagram/Lucie.Safarova