RTVS rozbieha nový projekt: Prevalcuje s touto šou svoju konkurenciu?

Dátum:

Verejnoprávna televízia RTVS sa opäť snaží prevalcovať sobotňajšie večerné vysielanie. Po skončení úspešnej šou Zem spieva, sa momentálne môžete tešiť na nový projekt, ktorý odštartuje televízia už v sobotu večer! 

Len prednedávnom televízia RTVS ukončila vysielanie mimoriadne úspešnej folklórnej šou Zem spieva a hneď sa púšťa do nového projektu s cieľom udržať sledovanosť ako doposiaľ. Už v sobotu večer predstaví zábavno-súťažný kvíz pod názvom Záhady tela. Vedomostný kvíz bude sprevádzať moderátor Marián Miezga, ktorý sa naň poctivo pripravoval a dokonca si kúpil aj hrubú knihu o ľudskom tele.

Záhady tela mu pritom pomôžu odkrývať štyri známe osobnosti. Každá časť bude pozostávať zo šiestich súťažných kôl. Súťažiť nebudú iba pozvané osobnosti, ale i publikum v štúdiu. Už v sobotu sa tak môžete tešiť na štvoricu – Anka Šišková, Kristína Farkašová, Richard Stanke a Vladimír Kobielsky. Zábavno-vedomostná šou bude pre moderátora Mariána Miezgu úplne novou skúsenosťou. Čo myslíte, budú mať úspech?

Nový zábavno-vedomostný kvíz Záhady tela

Záhady tela

Zdroj/Foto: RTVS | Video: YouTube

Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...