Leto za sebou pomaly zatvára dvere a s klesajúcimi teplotami sa počas víkendov lúčia Slováci nielen turistikou či prechádzkami v meste, ale aj športom. Jednou z tých, ktorí sa počas nedele vybrali za aktívnym dobrodružstvom, je aj prezidentka Zuzana Čaputová.

Prezidentka Zuzana Čaputová zastáva funkciu hlavy štátu viac ako rok a aj napriek mimoriadnej zaneprázdnenosti si stále nájde čas na rodinu. Aj keď na Slovensku momentálne zúri druhá vlna koronavírusu, 47-ročná rodáčka z Bratislavy počas víkendu vypla od pracovných povinností a užíva si ničím nerušené chvíle so svojimi najbližšími.

Vždy dokonale zladená prvá dáma krajiny na sociálnej sieti zverejnila fotografiu z voľnočasovej aktivity, kedy si s rodinou vyšla do prírody na bicykloch. “Dúfam, že máte pekný víkend. My sme si s celou rodinou na bicykloch užili ešte slnečné počasie,” napísala k snímke, kde hodila celospoločenské starosti za hlavu a v čiernom outfite, tmavých okuliaroch a s helmou na hlave si vychutnáva radosti bežných dní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/branislavsimoncik, zuzana_caputova