Dara Rolins si na svoje narodeniny dopriala najkrajší darček, ktorým bol veľkolepý koncert v pražskej O2 aréne. Fanúšikovia boli z trojhodinovej šou absolútne nadšení, pričom si pre nich speváčka pripravila aj niekoľko fantastických prekvapení.

Popová diva pred pár dňami odpálila šou, na ktorú fanúšikovia len tak nezabudnú. Speváčka vystúpila po boku niekoľkých umelcov, pričom sa na pódiu objavila aj jej dcéra Laura. Najväčším prekvapením koncertu bola prítomnosť Patrika ,,Rytmusa” Vrbovského, ktorý s Darou tvoril pár sedem rokov.

Mnohých ľudí zaujímalo, ako vnímala duet raperova manželka Jasmina Alagič. V pondelok (30. januára) spustila ,,livestream” s fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram, kde jej mohli položiť akékoľvek otázky. Slováci i Česi využili šancu a so zvedavosťou sa pýtali na jej pocity z nedávneho koncertu.

Balkánska kráska sa však ukázala ako milujúca žena, ktorá svojho partnera absolútne podporuje. ,,Je to skvelé. Ja som mu povedala, že nech určite ide a že to bude bomba a mám pocit, že v istom momente sa otriasali základy O2 arény. Bolo to dokonalé,” domnieva sa moderátorka, ktorá sa v hľadisku nenachádzala.

Aj napriek tomu je presvedčená, že to musel byť pre ľudí nezabudnuteľný zážitok. ,,Keď som dostala video z toho vystúpenia, ja som mala normálne zimomriavky! Fakt to bol podľa mňa veľmi emotívny a veľmi silný moment,” dodala Jasmina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jasmina_alagic | Foto: IG/dararolins_vermi, jasmina_alagic