V piatok (19. februára) obletela verejnosť informácia, že Jasmina Vrbovská Alagič (31) má pod srdcom nosiť svoje druhé dieťatko. Podľa ostrej reakcie moderátorky a jej manžela Rytmusa (44) však má ísť o neoverené klamstvo publikované bulvárom.

Koncom novembra 2018 sa v médiách objavili zaručené informácie o tehotenstve moderátorky Jasminy Vrbovskej Alagič, čo svojho času razantne poprela. Spolu s manželom Rytmusom sa v danom období mienili s denníkom Nový Čas súdiť, no práve na Vianoce predsa len potvrdili informáciu, že čakajú svoje prvé dieťatko.

Tesne pred začiatkom víkendu prišiel bulvárny plátok s ďalším tvrdením, že Jasmina by mala byť opäť tehotná. Nahnevaní rodičia malého Sanela sa k informácii okamžite vyjadrili prostredníctvom sociálnej siete, kde správu označili za absolútny nezmysel a nepodloženú lož. „Naozaj netuším, načo je dobré v priemere každého štvrť roka ľudí zavádzať polemizovaním o mojom fiktívnom tehotenstve, je toľko krásnych reálnych vecí, o ktorých sa dá písať,“ vyjadrila svoj postoj krásna moderátorka.

O čosi ostrejší bol jej manžel Rytmus, pričom ten tvrdenia denníka označil za klamstvo. „Toľko závažných a nevyriešených vecí sa deje v našej krajine a oni bláznia ľudí detskými oje*ami. Iba sa zamýšlam nad tým, že keď dokážu takto klamať, ako musia klamať v citlivých kauzách, ktoré vyštvali Slovensko do ulíc,“ zamýšľa sa najúspešnejší raper domácej hudobnej scény.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/rytmusking, jasmina_alagic