Šoubiz Rytmus čelí bizarnej kritike: „TOTO sa robí tehotnej žene?“pýtajú sa ľudia!

Rytmus čelí bizarnej kritike: „TOTO sa robí tehotnej žene?“pýtajú sa ľudia!

Rytmus a Jasmina sa stali jedným z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu. Budúca mamička sa na pozornosti a darčeky od svojho snúbenca sťažovať rozhodne nemôže. Raper sa totiž o milovanú polovičku stará ako o kráľovnú, pričom stačil jeden neuvážený krok a raper sa nevyhol tvrdej kritike.

Moderátorka Jasmina Alagič a Rytmus si už o pár dní povedia svoje životné ,,ÁNO“, a zároveň sa o pár mesiacov stanú prvýkrát rodičmi. Obaja tak prežívajú nesmierne šťastné obdobie, pričom nemajú problém sa so svojimi pocitmi podeliť aj na sociálnej sieti. Najnovšie sa raperovi podarilo romantické prekvapenie pre milovanú polovičku, ktorou ju absolútne dojal.

Na balkánsku krásku totiž v ich obývačke čakali najlepšie priateľky a blízka rodina, čo budúcu mamičku nesmierne potešilo. Moment jej reakcie je dokonca zachytený vo videu, pričom sa okamžite strhla bizarná kritika voči konaniu Rytmusa.

Na zázname je totiž vidieť, ako Jasmina vchádzala do izby, pričom ju raper chytil za chrbát a jemne ju postrčil dopredu. „To, ako do vás strčil, bolo tak hnusné, že sa mi urobilo až zle. Na kolenách by sa mal ospravedlniť. Možno to tak nemyslel, ale vyzeralo to škaredo,“ napísala jedna z dám. ,,Toto sa robí tehotnej žene? Proste nevhodné. Asi je zvyknutý sa takto chovať, ukázal kúsok pravého seba,” zareagovala ďalšia slečna. Na prvý pohľad, nevinný krok zo strany Rytmusa tak spôsobil poriadny rozruch a pobúrenie. Oprávnene?!

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking

Exit mobile version