Najobľúbenejšiu slovenskú svokru Gizku Oňovú netreba zaiste nikomu predstavovať. Čiperná sedemdesiatnička je vzorom postarších dám, no rovnako si dokáže získať i priazeň mladšieho publika. Ona sa totiž jednoducho zdvihne, ide a rieši!

Šlágristka Gizka Oňová, ktorá si získala sympatie slovenských poslucháčov ešte v sedemdesiatych rokoch, sa preslávila nielen na hudobnej scéne, no dlhé roky pôsobila i na divadelných doskách. 71-ročná umelkyňa bola súčasťou muzikálov Mníšky, pričom v poslednom období je známa najmä z televíznych obrazoviek.

Potom, ako si získala divákov prostredníctvom šou “Svokra”, sa Gizka začala objavovať v rôznych televíznych programoch. Ako sa zdá, vždy usmiata speváčka má čím prekvapiť aj po rokoch a tentokrát to zobrala skutočne zhurta. V rámci spolupráce so slovenskou bankou totiž nahrala rapový track, pričom fanúšikov vyzýva k šíreniu jej hip-hipovej prvotiny.

Ak si údajne získa 30 030 sledovateľov, z krátkeho projektu urobí spolu so Šortym a Adissom celý singel! “Fúúha, tak po 65 rokoch speváckej kariéry som sa dala na rap. Možno sa aj nechám zapísať do knihy rekordov ako najstarší žijúci raper,” nechala sa počuť Gizka. A verte či neverte, fanúšikovia pod videom sú z rapujúcej dôchodkyne doslova nadšení!

Rap v podaní Gizky začína v čase 5:09

Video | Foto: YouTube